SZKOLENIA SPORTOWE

GS i SL

Szkolenia slalomu i slalomu giganta prowadzimy przez cały sezon podczas wyjazdów weekendowych przy sprzyjających warunkach śniegowych.

Poza tym szkolenie "na tyczkach" odbywa się podczas obozu i wczasów narciarskich w Kluszkowcach w drugim tygodniu ferii podkarpackich. Na specjalnie przygotowanej i odgrodzonej trasie codziennie odbywają się treningi slalomu i giganta z foto/video analizą wieczorową. Na zakończenie odbywają się zawody z pomiarem czasu.

Dla grupy chętnych oferujemy zorganizowanie treningu jazdy sportowej w wybranym miejscu i terminie. Oferty dostosowujemy indywidualnie do grupy. Zapytania prosimy przesyłać e-mailowo.

Do przeprowadzenia szkoleń posiadamy sprzęt najwyższej jakości:  tyczki przegubowe długie, krótkie (kolanówki), tyczki piankowe dla dzieci, płachty, elekroniczny pomiar czasu, odgrodzenie trasy, bramki startu i mety. 

Naszą kadrę stanowią instruktorzy z sukcesami startujący w zawodach narciarskich m.in. Eurolidze, Akademickich Mistrzostwach Polski, Mistrzostwach Polski Amatorów i Szkół Narciarskich.