CORTINA D'AMPEZZO (WŁOCHY) 29.01-06.02.2021 r.

 

Termin ferii województw: podkarpackiego, lubelskiego, łódzkiego, śląskiego, pomorskiego 


TERENY NARCIARSKIE

CORTINA D'AMPEZZO to jeden z najbardziej renomowanych ośrodków narciarskich we włoskich Dolomitach. Do dyspozycji miłośników białego szaleństwa jest tutaj 140 km oznakowanych tras narciarskich o różnych stopniach trudności, obsługiwanych przez 60 wyciągów i kolejek linowych, które przewożą 50 000 os/h. Wspaniała infrastruktura narciarska Cortiny gwarantuje różnorodność tras narciarskich na stokach: Pocol-Tofana, Falzarego-Lagazuoi, Mietres-Pierosa, Cristallo-Faloria w Misiurinie, Auronzo, i San Vito di Cadore. Jazda wśród wyrastających skalnych kominów i piękne widoki z górującymi szczytami Tofane i Monte Cristallo dostarczają niezapomnianych wrażeń.

 

ZAKWATEROWANIE

   

PARK HOTEL BELLAVISTA*** – położony jest w miejscowości Calalzo di Cadore, która jest oddalona od Cortiny d'Ampezzo o ok. 28 kilometrów. Miasteczko jest malowniczo usytuowane pomiędzy górami a jeziorem. Dogodny dojazd do stacji narciarskich (około 30 minut), liczne sklepy, restauracje, hotele i niezapomniane widoki stanowią o atrakcyjności tej miejscowości. Hotel został odnowiony i rozbudowany w 2005 roku, nie zatracił przy tym swojej atmosfery i regionalnego wystroju. Bellavista słynie z niesamowitej gościnności jego właścicieli, dzięki której przybywający tutaj goście mogą się poczuć jak członkowie włoskiej rodziny. W sezonie odbywają się tutaj zabawy, wieczory taneczne i animacje, które sprawią iż czas spędzony tutaj na długo pozostanie w Państwa pamięci. Dodatkowo w hotelu znajdą Państwo otwarty w 2009 roku basen kąpielowy oraz jacuzzi – bezpłatny dla gości hotelu. W pomieszczeniach ogólnodostępnych bezpłatne WIFI.
Pokoje: Hotel oferuje swoim gościom pokoje urządzone w alpejskim stylu, wyposażone w łazienkę, telewizor oraz telefon pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe.

   

 

WYŻYWIENIE – śniadania w formie bufetu z gorącymi i zimnymi napojami, obiadokolacje 2-daniowe, napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

 

  

 PROGRAM IMPREZY:

1 dzień: wyjazd z Łańcuta (parking przy skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Cetnarskiego, obok Urzędu Skarbowego) o 20:00 i Rzeszowa (parking Podpromie) o godz. 21:00, przejazd przez Polskę, Czechy

2 dzień: przejazd przez Austrię i Włochy. Przyjazd do Calazo di Cadore około godziny 15:00, zakwaterowanie w hotelu,  odpoczynek po podróży, obiadokolacja.

3-8 dzień: białe szaleństwo na stokach Cortiny d'Ampezzo (6 dni) 

8 dzień: po obiadokolacji wykwaterowanie, wyjazd do Polski około godziny 20:00

9 dzień: przyjazd do Rzeszowa około godziny 15:00

 

CENY:

DZIECI I MŁODZIEŻ:

2780 zł za osobę ( zakwaterowanie w pokojach 3,4,5 - osobowych, cena zawiera szkolenie narciarskie)

 

CENA OBEJMUJE:

 • 6 noclegów w hotelu

 • wyżywienie, 2 x dziennie - KUCHNIA WŁOSKA - śniadania w formie bufetu, obiadokolacje 2-daniowe, napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

 • transport LUX autokarem, transfery na stoki

 • opiekę rezydenta, pilota podczas przejazdu, kadry instruktorko-pedagogicznej (dotyczy obozu)

 •  5 godzin dziennie szkolenia narciarskiego/ snowboardowego w grupach 5-9 osobowych prowadzonego przez profesjonalnych instruktorów PZN SITN/ PZS SITS (dotyczy dzieci i młodzieży)

 •  ubezpieczenie KL do 30 000 Euro, NNW do 15 000 zł i bagażu do 800 zł, SKI OC do 20 000 Euro
 • przewóz bagażu:1 para nart lub snowboardu (w pokrowcu), torba na buty, 1 szt. bagażu głównego
  (max. 20 kg)

 • składkę TFG

 • podatek VAT


CENA NIE ZAWIERA:

 • napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne

 • opłaty klimatycznej w hotelu (jeżeli zostanie wprowadzona)

 • karnetów narciarskich (płatne obowiązkowo w autokarze)    

 

Istnieje możliwość dojazdu na miejsce imprezy turystycznej we własnym zakresie, w takim wypadku cena ulegnie obniżeniu o 200zł za osobę.

 

   


CENY KARNETÓW 

 

Cena w Euro

Ceny 6-dniowego karnetu Cortina d'Ampezzo , Vito di Cadore, Auronzo/Misurina, sezon wysoki

Dorośli

301 E

Junior

211 E

Senior

271 E

Bambino

skipass bezpłatny w towarzystwie osoby dorosłej (ur po 28.11.2012)

Junior: ur po 28/11/2004, Senior: ur. przed 28.11.1955


 

UWAGA:

- Należy zabrać ze sobą KASK NARCIARSKI/SNOWBOARDOWY

- Zalecamy posiadanie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego EKUZ

(WYDAWANEJ BEZPŁATNIE W ODDZIAŁACH WOJEWÓDZKICH NFZ)

 

ZNIŻKI/DOPŁATY

- dopłata do pokoju 1-osobowego - 500 zł

- dopłata do pokoju 2-osobowego dla dziecka - 150 zł

- żniżka za dojazd własny - 200 zł za osobę

 

INFORMACJE I ZAPISY:

tel. 604 935 409
e-mail: biuro.fansport@gmail.com
nr konta: Bank Millennium S.A.  nr 35 1160 2202 0000 0000 6075 7579

 

ZDJĘCIA Z OBOZU - WŁOCHY 2020

ZDJĘCIA Z OBOZU - WŁOCHY 2019

ZDJĘCIA Z OBOZU - WŁOCHY 2018

 

Szkoła Narciarska Fan- Sport jako jedna z nielicznych w regionie posiada licencję SITN-PZN, gwarantującą najwyższy poziom szkolenia narciarskiego. Nasza kadra podlega regularnej weryfikacji, posiada bardzo dobre umiejętności techniczne, bogaty warsztat metodyczny i wieloletnie doświadczenie. Nauczanie narciarstwa przez instruktorów naszej Szkoły jest zgodne z aktualnym programem nauczania PZN oraz najnowszym SITN-usiowym programem szkolenia dla dzieci. Wybierając naszą firmę, powierzacie Państwo swoje dzieci w ręce profesjonalistów z 22- letnim doświadczeniem w organizacji zimowego wypoczynku- z najdłuższym stażem na Podkarpaciu.