Jako kierownik Fan-Sportu zdaję sobie sprawę z tego, jak ważna jest dobrze podjęta, przemyślana decyzja o wakacyjnym wypoczynku dziecka w pozadomowym środowisku. Pracując od wielu lat jako nauczyciel wiem dobrze, jak ważne jest to, z kim i z jakim biurem należy wysłać swoje dziecko na wypoczynek i być spokojnym, że będzie miało zagwarantowaną dobra opiekę i wróci do domu wypoczęte, zdrowe i pełne wrażeń. Dlatego też:

 

Obóz zimowy

CIĄGLE DOKŁADAMY STARAŃ, BY ZAPEWNIĆ UCZESTNIKOM JAK NAJWIĘCEJ EMOCJONUJĄCYCH PRZEŻYĆ I DOŚWIADCZEŃ OBOZOWYCH
Szczególnie cieszą nas obozowicze, którzy wielokrotnie do nas wracają i uczestniczą w naszych obozach przez wiele lat. Niektórzy z nich zaczęli od                                             juniora i przeszli poprzez młodzieżówkę, młodą kadrę aż po instruktora.

 

Obóz letni

ZAWSZE OFERUJEMY BOGATE ZAPLECZE EDUKACYJNO-SPORTOWE

Wynajmujemy ośrodki, które posiadają bogatą bazę sportową (boiska, sale do ćwiczeń, korty tenisowe, basen czy hotel umieszczony przy stoku). Poza tym posiadamy własny sprzęt do prowadzenia zajęć sportowych i rekreacyjnych, dzięki czemu dzieci i młodzież może aktywnie spędzać czas.

Nasz ośrodek

 

STARAMY SIE WYNAJMOWAĆ OŚRODKI O ODPOWIEDNICH STANDARDACH- PRZEDEWSZYSTKIM ODPOWIADAJĄCE NORMOM BEZPIECZEŃSTWA ORAZ POTRZEBOM DZIECI I MŁODZIEŻY

 

 

Obóz letni - dziewczyny szalejąKadra - obóz zimowy

DYSPONUJEMY WYSOKO WYKWALIFIKOWANĄ KADRĄ INSTRUKTORÓW I TRENERÓW

Nasi wychowawcy, trenerzy i instruktorzy posiadają umiejętności oraz wiedzę potwierdzoną odpowiednimi dyplomami bądź certyfikatami. Większość z nich pracuje na co dzień jako nauczyciele wychowania fizycznego w różnych typach szkół, co dodatkowo ugruntowuje ich aktualne przygotowanie do prowadzonych zajęć. Poza tym nasza kadra uczestniczy w szkoleniach wewnętrznych, na których zapoznaje się z celami i organizacją obozów oraz poznaje wartości, które chcemy przekazać naszym podopiecznym. Cała kadra instruktorska stale wzbogaca swój warsztat pracy, biorąc udział w różnych kursach, unifikacjach.

Nauka tenisa

 

ZAPRASZAMY NA POOBOZOWE RELACJE ZDJĘCIOWE Z OBOZÓW

W czasie trwania obozów upamiętniamy wszystko co ciekawego dzieje się na obozach i na stronie internetowej umieszczamy najciekawsze zdjęcia, dzięki którym obozowicze mogą powspominać wydarzenia obozowe.

 

Nauka tańca

UTRZYMUJEMY ŚCISŁY KONTAKT Z RODZICAMI OBOZOWICZÓW

Dostarczamy rodzicom bieżących informacji o naszych zamierzeniach, programach szkoleniowych oraz wymaganiach wobec uczestników- obozowiczów.