Andrzej Jaworski

Kierownik obozów, instruktor narciarstwa SITN PZN

mgr wychowania fizycznego, absolwent AWF w Katowicach, nauczyciel dyplomowany zatrudniony obecnie w Szkole Podstawowej nr 4 w Łańcucie.

Posiada uprawnienia: instruktora narciarstwa SITN PZN, instruktora pływania, tenisa, gimnastyki i akrobatyki, koszykówki, piłki siatkowej, narciarstwa biegowego, pilota wycieczek, kierownika placówek wypoczynku.

Właściciel i kierownik wyszkolenia Licencjonowanej Szkoły Narciarskiej PZN SITN.

Utytułowany reprezentant Klubu Narciarskiego HKN Rzeszów, zawodnik AWF Katowice na Akademickich Mistrzostwach Polski w narciarstwie alpejskim, wielokrotny Mistrz Polski Harcerskich Klubów Narciarskich w kategorii seniorów. W 2005 wraz z kadrą Fan - Sportu zdobył III miejsce w slalomie gigancie w Mistrzostwach Polski Instruktorów i Trenerów PZN, a w 2006 roku Wice-mistrzostwo Polski w jeździe technicznej.

Katarzyna Garncarska

Instruktor narciarstwa SITN PZN

mgr prawa, radca prawny, absolwentka Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Instruktor narciarstwa SITN-PZN oraz MENiS, kierownik placówek wypoczynku, wychowawca kolonijny, instruktor sportu. Mistrzyni Polski Aplikantów i Radców Prawnych w 2016 roku. Wicemistrzyni Polski Family Cup w narciarstwie alpejskim w 2014 r. Czołowa zawodniczka Podkarpackiej Ligi Dzieci i Młodzieży i Euroligi w latach 2003-2007. Finalistka Akademickich Mistrzostw Polski w slalomie gigancie i slalomie w latach 2011-2013. Kilkukrotnie stawała na podium Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w latach 2011-2013. Zwyciężczyni Pucharu Magury w 2011 r.

Grzegorz Garncarski

Instruktor narciarstwa SITN PZN

mgr wychowania fizycznego, absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego. Instruktor narciarstwa PZN-SITN oraz MENiS, piłki nożnej i pływania, kierownik placówek wypoczynku. Nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej w Rzeszowie. Uczestnik wielu zawodów Akademickich i Ligi Podkarpackiej. Największe sukcesy: I miejsce w Akademickich Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w latach 2011, 2012. Finalista Akademickich Mistrzostw Polski w roku 2010, 2011 i 2012. 1 miejsce w zawodach I Bieszczadzkiej Ligi Dzieci i Młodzieży w roku 2011, Zwycięstwo w Podkarpackiej Lidze Dzieci i Młodzieży w latach 2009-2010, Czołowe miejsca na podium w Pucharze Magury w 2009 - 2 i w 2011 - 3, Kilkukrotny zwycięzca Mistrzostw Podkarpacia w narciarstwie alpejskim (Family Cup). Zamiłowania narciarstwo i turystyka górska. Współpracę z Fan-Sportem rozpoczął w 2007 r.

Wojciech Gniewek

Instruktor narciarstwa SITN PZN

mgr historii, absolwent  Wyższej  Szkoły Pedagogicznej w  Rzeszowie -  Wydział Historii, Instruktor narciarstwa SITN-PZN oraz MENiS. Entuzjasta narciarstwa oraz aktywnego spędzania wolnego czasu  wycieczki górskie, rower, piłka nożna.Uczęszczał do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zakopanym o profilu narciarskim. W latach 2001-2008 kontynuował swoją przygodę z narciarstwem w Kanadzie, gdzie startował w zawodach polonijnych oraz uczył jazdy na nartach. Należał do Kandyjskiegi Stowarzyszenia Instruktorów Narciarskich-CSIA. Z Fan- Sportem jeżdzi od 2008 roku jako instruktor narciarstwa. Obecnie pracuje w firmie handlowej.

Mateusz Kozubal

Instruktor narciarstwa SITN PZN

mgr inż., absolwent Wydziału Energetyki i Paliw AGH Kraków.

Instruktor PZN / IVSI od roku 2014. Ukończył kurs szkoleniowy w zakresie Programu Nauczania Narciarstwa Dzieci SITN PZN.

W latach 2011-16 członek sekcji narciarskich AZS AGH / AZS UJ. Reprezentował krakowskie uczelnie w zawodach Akademickiego Pucharu Polski, zajmując punktowane lokaty oraz w Akademickich Mistrzostwach Polski. Współzałożyciel oraz członek zarządu Studenckiego Klubu Narciarskiego FIRN AGH. Wciąż startuje w Mistrzostwach Polski Amatorów PZN oraz w Mistrzostwach Polski Instruktorów (2014 – 8 miejsce w GS, 2015 – 5 miejsce w GS).

Posiada dużą wiedzę o sprzęcie narciarskim i umiejętności w jego serwisowaniu. Pasjonat narciarstwa i wszystkiego co z nim związane.

Z Fan-Sportem współpracuje od 2016.

Magdalena Jaworska

Instruktor narciarstwa SITN PZN

Studentka Politechniki Wrocławskiej  na kierunku architektury. Posiada uprownienia instruktora narciarstwa SITN- PZN, instruktora tenisa oraz wychowawcy kolonii od najmłodszych lat jako dziecko, juniorka uczestniczka wszystkich   naszych obozów zimowych i letnich a od 2014 r. pełni funkcję wychowawcy oraz prowadzi szkolenia narciarskie i tenisowe. 

Sławomir Hadław

Instruktor narciarstwa SITN

Instruktor narciarstwa SITN oraz MENiS, wychowawca placówek wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Na co dzień pracuje w przedsiębiorstwie transportowym. Wolne chwile spędza na rowerze i wędrując po górach. Jego pasja to amatorskie uprawianie rysunku i malarstwa. Z  nami związany od początku istnienia firmy, na obozach zimowych i wyjazdach weekendowych  prowadzi szkolenie narciarskie  z najmłodszymi dziećmi.

Weronika Wyszyńska

Instruktorka snowboardu SITS PZS

studentka na kierunku wychowanie fizyczne na Uniwersytecie Rzeszowskim. 

Elżbieta Jaworska

Opieka medyczna, wychowawca

mgr pielęgniarstwa, nauczyciel dyplomowany, absolwentka Akademi Medycznej w Krakowie. Kierownik szkolenia praktycznego w Medyczno-Społecznym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łańcucie. Podczas obozów letnich i zimowych dba o zdrowie obozowiczów.