Szanowni Państwo!

Od 1998 roku organizujemy wakacyjny i zimowy wypoczynek dla dzieci i młodzieży. Każdego roku około 600 uczestników, którzy pochodzą w większości z Podkarpacia, ale również z innych zakątków świata (np. Kanady, USA, Niemiec) bierze udział w organizowanych przez nas obozach i zajęciach szkoleniowych.

Latem uczymy młodzież gry w tenisa ziemnego, tańca nowoczesnego, pływania i gier zespołowych. Zimą uczymy oraz doskonalimy jazdę na nartach i snowboardzie. Najlepiej jeżdżący maja możliwość zdobywania uprawnień instruktorskich PZN.

Misją Fan-Sportu jest składanie obozowiczom ciekawych, atrakcyjnych ale zawsze bezpiecznych programów szkoleniowych.

Najważniejszymi elementami naszej działalności pozostają zawsze nasi podopieczni. To oni swoją energią i zapałem tworzą klimat obozów. To ich postępy i wrażenia są najlepsza wizytówka organizowany przez nas obozów i szkoleń.

Otwarcie basenu w Łańcucie pozwoliło poszerzyć zakres oferowanych usług o naukę pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Program zajęć jest tak ułożony, że stwarza możliwość uczestnictwa w zajęciach o jednej porze całym rodzinom.

Właścicielem firmy jest Andrzej Jaworski. Ukończył on Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach i od wielu lat pracuje z młodzieżą jako nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 4 w Łańcucie. Posiada uprawnienia instruktora  narciarstwa PZN – SITN  oraz instruktora sportu: tenisa, pływania, gimnastyki i akrobatyki, koszykówki, piłki siatkowej oraz narciarstwa biegowego.

Nad zdrowiem uczestników stale czuwa Elżbieta Jaworska - mgr pielęgniarstwa, nauczycielka zawodu w Medycznej Szkole Policealnej w Łańcucie.

Na obozach letnich zajęcia tenisowe prowadzą trenerzy i instruktorzy tenisa z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą, absolwenci AWF, pasjonaci tenisa na co dzień pracujący w szkołach jako nauczyciele wychowania fizycznego.

Szkoła  posiada Licencję Polskiego Związku Narciarskiego. Licencja nadawana jest na sezon narciarski i corocznie weryfikowana przez Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów PZN w cel zagwarantowania profesjonalizmu w nauczaniu narciarstwa. 

Serdecznie zapraszamy! 
Elżbieta i Andrzej Jaworscy