Sezon 2015/2016

Nasza instruktorka Katarzyna Jaworska została Mistrzynią Polski Aplikantów i Radców Prawnych w narciarstwie alpejskim, podczas odbywających się 5 marca zawodów w Krynicy Zdrój, uzyskując najlepszy czas w slalomie gigancie wśród kobiet.

Sezon 2010/2011

Sukces naszych wychowanków. Z przyjemnością zawiadamiamy, że nasi wychowankowie Katarzyna Jaworska i Grzegorz Garncarski brali udział w Centralnym Kursie Instruktorskim PZN, który odbył się w Zakopanym w dniach 12.03.- 19.03.2011 (część techniczno-sportowa) i w dniach 2.04.-8.04.2011 (część metodyczna) zdając obie części z wynikiem bardzo dobrym uzyskali uprawnienia instruktora PZN. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów .

 

Sezon 2005/2006

Sukces Szkoły Narciarskiej "Fan-Sport"! 24 marca 2006 r. w Kluszkowcach odbyły się 46 Ogólnopolskie Zawody Instruktorów i Trenerów SITN-PZN. W klasyfikacji drużynowej licencjonowanych szkół narciarskich w konkurencji slalom gigant Szkoła Narciarska "Fan-Sport" reprezentowana przez Marka Badeckiego, Pawła Tarapackiego, Pawła Surmacza i Andrzeja Jaworskiego zajęła 2 miejsce.

Sukcesy naszych wychowanków

Ignacy Oleszczuk najlepszym zawodnikiem Euroligi w narciarstwie alpejskim w grupie juniorów młodszych w sezonie 2005/06.

W zawodach Euroligi czołowe miejsca zajęli również nasi zawodnicy: Katarzyna Jaworska IV m., Sabina Sarna - V m., Agnieszka Wyszyńska - V m., Mateusz Szpunar IX m.

Wyniki IV Podkarpackiej Ligi Dzieci: Sławek Sarna - III miejsce w Podkarpackiej Lidze Dzieci w grupie dzieci starszych w sezonie 2005/06.

W zawodach Ligi Dzieci kolejne miejsca zajęli : Magdalena Jaworska VI m. i Tomasz Gawlik X miejsce.

 

Sezon 2004/2005

Sukces Szkoły Narciarskiej "Fan-Sport"!

7 marca 2005 r. w Białce Tatrzańskiej - Kotelnicy odbyły się 45 Ogólnopolskie Zawody Instruktorów i szkół narciarskich PZN w jeździe technicznej. Szkoła Narciarska "Fan-Sport" reprezentowana przez Katarzynę Śliwę, Pawła Surmacza i Andrzeja Jaworskiego zajęła 3 miejsce.

Sukcesy naszych wychowanków

W Podkarpackiej Lidze Dzieci najlepsze miejsca w swoich grupach wiekowych zajęli: I m. Sławek Sarna, II m Madzia Jaworska, VIII m Gawlik Tomasz

W zawodach Euroligi SN „Fan-Sport” reprezentowało 8 zawodników. Najlepsze miejsca w klasyfikacji łącznej w swoich grupach wiekowych zajęli: III m. Sarna Sabina, III. m. Jaworska Katarzyna, III m. Oleszczuk Ignacy, V m. Wyszyńska Agnieszka, IX m. Ciuba Michał.