Andrzej Jaworski

Kierownik obozów, instruktor tenisa i sportu

mgr wychowania fizycznego, absolwent AWF w Katowicach, nauczyciel dyplomowany zatrudniony w Szkole Podstawowej nr 4 w Łańcucie.

Posiada uprawnienia: instruktora narciarstwa SITN PZN, instruktora tenisa, pływania, gimnastyki i akrobatyki, koszykówki, piłki sitkowej oraz instruktora narciarstwa biegowego PZN, pilota wycieczek, kierownika placówek wypoczynku.

Utytułowany reprezentant Klubu Narciarskiego HKN Rzeszów, zawodnik AWF Katowice na Akademickich Mistrzostwach Polski w narciarstwie  alpejskim, wielokrotny Mistrz POlski Harcerskich Klubów Narciarskich w kategorii seniorów. W 2005 wraz z kadrą Fan - sport zdobył III miejsce w slalomie gigancie w Mistrzostwach Polski Instruktorów i Trenerów PZN, a w 2006 roku Wice-mistrzostwo Polski w jeździe technicznej.

Elżbieta Jaworska

Opieka medyczna, wychowawca

mgr pielęgniarstwa, nauczyciel dyplomowany, absolwentka Akademi Medycznej w Krakowie. Kierownik szkolenia praktycznego w Medyczno-Społecznym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łańcucie. Podczas obozów letnich i zimowych dba o zdrowie obozowiczów.

Grzegorz Garncarski

Kierownik półkolonii i obozów, instruktor sportu

mgr wychowania fizycznego, absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Posiada doświadczenie zdobyte pracując w klubach sportowych i biurach podróży na stanowisku instruktora sportu, kierownika wypoczynku i wychowawcy mi.in. w Akademii Fiesta z Krakowa, Biurze Podróży Antavia z Krakowa, Car-Tourist z Bydgoszczy, GOSiR Frysztak

Posiada uprawnienia: kierownika placówek wypoczynku, kierownika wycieczek szkolnych, instruktora piłki nożnej, pływania, instruktora treningu osobistego, wychowawcy kolonijnego.

Nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej w Rzeszowie oraz instruktor pływania podczas kursów pływania w Łańcucie.

Współpracę z Fan-Sportem rozpoczął w 2007r.

Jacek Sobowiec

Kierownik obozów, trener tenisa

mgr wychowania fizycznego, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w

Białej Podlaskiej. Nauczyciel dyplomowany w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Tarnobrzegu. Trener tenisa.

Ponadto posiada uprawnienia: kierownika i wychowawcy wypoczynku dzieci i młodzieży; instruktor sportu: siatkówki, kulturystyki i fitnessu, narciarstwa alpejskiego; ratownika WOPR, sternika motorowodnego.

Pasjonat tenisa, spotów zimowych i fitnessu. Uczestnik wielu turniejów amatorskich w tenisie.

Założyciel i prezes Tarnobrzeskiego Klubu Tenisowego od 2012 roku.

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Współpracę z Fan-Sportem rozpoczął w 2013 roku.

Józef Krzysztyński

Trener tenisa

mgr wychowania fizycznego, absolwent Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Rzeszowie. Jest nauczycielem dyplomowanym wychowania fizycznego w szkole podstawowej i gimnazjum w Posadzie Górnej koło Rymanowa. Trener II klasy tenisa, instruktor piłki nożnej, sędzia piłkarski. Od 1997 r. prowadzi zajęcia szkółki tenisowej w Rymanowie Zdroju. Od wielu lat uczestniczy turniejach tenisowych w Polsce i na Słowacji a od 2007 r. w rozgrywkach „atp". Jego największym osiągnięciem było zajęcie 2 miejsca w rankingu „atp” w kategorii +40 oraz 17 w kat. Open oraz wygrane w amatorskich turniejach w Warszawie, Stalowej Woli, Krośnie, Jaśle, Sanoku, Rymanowie Zdroju i Bardejowie. Od 2014 roku reprezentuje klub Slovan Bardejovskie Kupele, razem z tą drużyną awansował do 3 ligi słowackiej tenisa. Z nami związany od początku istnienia firmy na obozach letnich prowadzi zajecia tenisowe.

Karol Młodawski

Trener tenisa

mgr wychowania fizycznego, absolwent Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Rzeszowie. Nauczyciel dyplomowany w ZS w Tarnobrzegu. Trener II klasy tenisa.

Ponadto posiada uprawnienia: ratownika WOPR, sternika motorowodnego, patent żeglarski, instruktora pływania, instruktora rekreacji ruchowej naciarstwo zjazdowe.

Od najmłodszych lat zwiazany ze sportem, był piłkarzem K.S. Siarka Tarnobrzeg. W 2010 roku został odznaczony medalem zasługi za zaagngażowanie oraz pracę podczas powodzi w Tarnobrzegu z rąk prezesa WOPR w Rzeszowie. Największą jego pasją jest tenis ziemny, gra w amatorskiej lidze w Stalowej Woli. Jego sukcesy to Mistrzostwo i W-ce Mistrzostwo w Mistrzostwach Podkarpacia nauczycieli oraz pracowników Oświaty w tenisie. Podczas rozgrywek z cyklu a.t.p. zajął I miejsce w grze podwójenej oraz 3 miejsce w singlu. Z naszą firmą związany od 2005 roku. Na obozach letnich prowadzi zajęcia tenisowe.

Tomasz Szyper

Kierownik półkolonii, instruktor sportu, wychowawca

mgr wychowania fizycznego, absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego. Nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej w Rzeszowie.

Posiada uprawnienia: kierownika wypoczynku, wychowawcy wypoczynku, instruktora pływania, młodszego ratownika WOPR oraz instruktora siatkówki. Od 2006 roku zajmuje się prowadzeniem szkoleń sportowych podczas półkolonii i obozów.

Jakub Barut

Instruktor sportu, wychowawca

mgr wychowania fizycznego, absolwent AWF w Krakowie. 

Posiada uprawnienia: instruktora narciarstwa SITN PZN, gimnastyki, pływania oraz wychowawcy placówek wypoczynku.

Od 2010 roku prowadzi szkolenia sportowe podczas obozów letnich i zimowych. Na co dzień pracuje w krakowskich szkołach organizując zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży.

Pasjonat piłki nożnej, narciarstwa oraz tursytyki górskiej.

Agnieszka Kramarz

Instruktor tańca, wychowawca

Agnieszka jest od dziecka związana z tańcem. Swoją przygodę zaczęła w Zespole Tanecznym „Rytm” pod opieką p. Magdaleny Cwynar. Zdobycie wielu laurów oraz wyróżnień w kraju i za granicą zmotywowało ją do kontynuowania tanecznej drogi. Dlatego w liceum dołączyła do zespołu Teatru Tańca O.de.la w Rzeszowie. Aktualnie  jest studentką trzeciego roku na Wydziale Teatru Tańca na Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Oprócz tańca i ruchu interesuje ją teatr i ogólnie pojęta sztuka.

Gabriela Kopeć

Instruktor tańca, wychowawca

Studentka 2 stopnia studiów wychowania fizycznego na Uniwersytecie Rzeszowskim . Miłośniczka wszelkich form aktywności fizycznej od najmłodszych lat. Absolwentka zespołu tanecznego ,,Gracja" w Łańcucie, który zdobywa najwyższe trofea w Polsce jak i za granicą. Podopieczna ,,acrogym" gdzie trenerem jest wielokrotna mistrzyni Polski w akrobatyce sportowej. Instruktor gimnastyki i akrobatyki w zespole tanecznym ,,Rytm". Pozatym posiada uprawnienia trenera personalnego oraz kompetencje w zakresie wychowawcy kolonijnego oraz instruktora aktywizacji ruchowej dzieci i młodzieży.

 

Kinga Muroń

Instruktor tańca, wychowawca

Tancerka, choreograf i pedagog tańca współczesnego. Ukończyła studia pedagogiczne ze specjalnością opiekuńczo-wychowawczą a także familiologiczne z zakresu poradnictwa i mediacji rodzinnych. Jest także dyplomowanym instruktorem tańca współczesnego. W 2014 r. dodatkowo ukończyła studia podyplomowe z zakresu plastyki i edukacji artystycznej. Od wielu lat związana z tańcem. W kręgu jej zainteresowań pozostaje: taniec współczesny, jazz, show dance, hip hop, belly dance a także taniec z rekwizytem: styl mażoretkowy i twirling. Nauki pobierała od takich nauczycieli tańca jak: Witold Jurewicz, Tomasz Wygoda, Patryk Różniecki, czy Paweł Michno. Jako tancerka wraz z zespołem "Gussel" zdobyła tytuł Mistrza Europy Wschodniej 2015 roku w formacjach tanecznych w stylu belly show dance. Jako chareograf wraz z Zespołem "Reflex", który prowadzi od 2007 roku zdobyła V miejsce na Międzynarodowym Festiwalu "Złota Lira 2014" zostawiając w tyle reprezentacje takich krajów jak Ukraina, Węgry czy Litwa.

Patrycja Młodawska

Instruktor tańca

mgr wychowania fizycznego, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, ukończyła studia podyplomowe ze specjalizacją taneczno-gimnastyczną na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Instruktor pilates, fitness, narciarstwa, piłki siatkowej, młodszy ratownik WOPR. Od najmłodszych lat zwiazana ze sportem i muzyką. Absolwenkta Państwowej Szkoły Muzycznej w Tarnobrzegu, wieloletnia zawodniczka zespołu piłki siatkowej w Klubie Sportowym "Siarka" w pierwszej lidze kobiet. Od kilku lat związana z tańcem oraz nowoczesnymi formami fitness. Od 2010 roku absolwentka Pilates School w międzynarodowej szkole Open Mind & Health. Z zawodu nauczyciel mianowany wychowania fizycznego w gimnazjum w Tarnobrzegu. Z nami od 2006 r na obozach letnich prowadzi zajęcia tańca nowoczesnego i zajęcia z gier zespołowych