VAL DI SOLE (WŁOCHY) 08-16.02.2019 r.

 

Termin ferii województw: podkarpackiego, lubelskiego, łódzkiego, śląskiego, pomorskiego 


TERENY NARCIARSKIE

VAL DI SOLE to jeden z najpopularniejszych regionów w Dolomitach - słynna Dolina Słońca. Znajduje się tutaj wiele doskonale przygotowanych stacji narciarskich: w obrębie doliny - Folgarida i Marilleva posiadające bezpośrednie połączenie z trasami słynnej Madonny di Campiglio, u wylotu doliny znajduje się rodzinny teren narciarski w  Pejo, powyżej ośrodek Passo Tonale połączony z lodowcem Presena. 


Kompleks narciarski Val di Sole

Marilleva-Folgarida: nowoczesna i świetnie przygotowana stacja powstała z połączenia dwóch odrębnych niegdyś ośrodków. Dysponuje 26 szybkimi wyciągami i oferuje szeroki wybór tras (ok. 50 km): dla początkujących, sporo widokowych i długich nartostrad oraz kilka wymagających czarnych tras dla zaawansowanych narciarzy. Dodatkowym atutem jest połączenie siecią wyciągów i tras z Madonną di Campiglio.

Madonna di Campiglio: jeden z najbardziej znanych i ekskluzywnych kurortów narciarskich na świecie, corocznie gości najlepszych narciarzy i snowboardzistów podczas odbywających się zawodów Pucharu Świata. Wyciągi i trasy (70 km) położone są na zboczach Masywu Brenta a po drugiej stronie doliny na zboczach masywu Presanella, znajduje się tu kilka słynnych tras: najdłuższa Groste 7 km, najtrudniejsza Spinale Direttissima 1,9 km czy trasa Pucharu Świata 3-Tre.

Pejo: miejscowość zawieszona między górami a niebem, na wysokości 1400 m n.p.m., słynąca
z malowniczych alpejskich krajobrazów. Oferuje 17 km tras narciarskich, w większości długich i wodokowych dla początkujących i średniowzaawansowanych, ale również doświadczeni narciarze nie będą się tu nudzić. Wyjątkową atrakcją stacji jest kolej górska Pejo 3000, z którego rozpoczyna się 8 km długości nartostrada.

 
ZAKWATEROWANIE

HOTEL SERENA*** nowoczesny, rodzinny hotel położony niedaleko centrum Dimaro, oddalony 3 km od tras narciarskich Marilleva-Folgarida (Daolasa). Hotel posiada pokoje 2,3,4-osobowe wyposażone w TV, telefon, sejf, łazienka z prysznicem, WC, suszarką do włosów. W pokojach 3,4-osobowych możliwe łóżka piętrowe. Do dyspozycji gości w hotelu: winda, restauracja, bar, sala wielofunkcyjna z TV, punkt internetowy, zewnętrzna sauna fińska, narciarnia, parking. Przystanek bezpłatnego skibusa ok. 100 m od hotelu. www.serena-hotel.com

  

 

   

   

PROGRAM IMPREZY:

1 dzień: wyjazd z Łańcuta (MOSiR - ul. Armii Krajowej 57) o 20:00 i Rzeszowa (parking ROSiR - ul Pułaskiego) o godz. 21:00, przejazd przez Polskę, Czechy

2 dzień: przejazd przez Austrię i Włochy. Przyjazd do Dimaro około godziny 15:00, zakwaterowanie w hotelu,  odpoczynek po podróży, obiadokolacja.

3-8 dzień: białe szaleństwo na stokach Val di Sole: Marilleva-Folgarida (3x), Madonna di Campiglio (2x), Pejo (1x) 

8 dzień: po obiadokolacji wykwaterowanie, wyjazd do Polski około godziny 21:00

9 dzień: przyjazd do Rzeszowa około godziny 15:00

 

CENY:

- DOROŚLI  

2000 zł za osobę (przy zakwaterowaniu w pokoju 2-osobowym)

1950 zł za osobę (przy zakwaterowaniu w pokoju 3-4 osobowym)

300 zł za osobę - szkolenie narciarskie (fakultatywnie) - 5 godzin dziennie przez 6 dni w grupie 6-10 osobowej prowadzone przez instruktorów PZN SITN

 

- DZIECI I MŁODZIEŻ:

2100 zł za osobę ( zakwaterowanie w pokojach 3-4 osobowych, cena zawiera szkolenie narciarskie)

 

CENA OBEJMUJE:

 • 6 noclegów w hotelu

 • wyżywienie, 2 x dziennie - KUCHNIA WŁOSKA - zarządzana przez rodzinę właścicieli hotelu, którzy w przygotowanie dań wkładają całe swoje serce. Serwowane są dania zarówno regionalne jak i powszechnie znane dania kuchni włoskiej. Śniadanie serwowane jest w formie bufetu z dostępnymi wypiekami przygotowanymi na miejscu. 2 daniowa obiadokolacja w typowo włoskim stylu, do tego bufet sałatkowy. Dostępne menu dla osób z celiakią. Napoje do oabidokolacji dodatkowo płatne. (Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja, ostatnim obiadokolacja w dniu wyjazdu)

 • transport LUX autokarem, transfery na stoki

 • opiekę rezydenta, pilota podczas przejazdu, kadry instruktorko-pedagogicznej (dotyczy obozu)

 •  5 godzin dziennie szkolenia narciarskiego/ snowboardowego w grupach 6-10 osobowych prowadzonego przez profesjonalnych instruktorów PZN SITN/ PZS SITS (dotyczy dzieci i młodzieży)

 •  ubezpieczenie KL do 20000 Euro, NNW do 7000 zł i bagażu do 800 zł, SKI OC do 20 000 Euro
 • przewóz bagażu:1 para nart lub snowboardu (w pokrowcu), torba na buty, 1 szt. bagażu głównego
  (max. 20 kg)

 • depozyt narciarski + ogrzewane suszarki na buty narciarskie

 •  podatek VAT
   


CENA NIE ZAWIERA:

 • możliwość wykupienia włoskiego ubezpieczenia OC+NNW (ITA SNOW) w cenie 2,5 Euro/dzień. Tylko osobom posiadającym włoskie ubezpieczenie konsorcjum narciarskie zwraca za niewykorzystane dni ze skipassu w przypadku udokumentowanego wypadku na stoku.

 • kaucji zwrotnej za skipass: 5 Euro

 • napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne

 • opłaty klimatycznej w hotelu dla os pow. 16 r.ż. 1,5€/dzień

 • karnetów narciarskich (płatne obowiązkowo w autokarze)    

 

Istnieje możliwość dojazdu na miejsce imprezy turystycznej we własnym zakresie, w takim wypadku cena ulegnie obniżeniu o 200zł za osobę.

 

  


CENY KARNETÓW 

 

Cena w Euro

Wysoki sezon 26.01-10.03.2019

Dorośli

255 E

Junior

179 E

Dziecko

128 E

Bambino

skipass bezpłatny w towarzystwie osoby dorosłej (ur po 30.11.2010)

Junior: ur po 30/11/2002, Dziecko: ur. po 30/11/2010


 

 

 

 

 

 

 

 

 

UWAGA:

- Należy zabrać ze sobą KASK NARCIARSKI/SNOWBOARDOWY

- Zalecamy posiadanie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego EKUZ

(WYDAWANEJ BEZPŁATNIE W ODDZIAŁACH WOJEWÓDZKICH NFZ)

 

 

INFORMACJE I ZAPISY:

Andrzej Jaworski tel. 604 935 409
e-mail: biuro.fansport@gmail.com
nr konta: Bank Millennium S.A.  nr 35 1160 2202 0000 0000 6075 7579

 

ZDJĘCIA Z OBOZU - WŁOCHY 2018

ZDJĘCIA Z OBOZU - WŁOCHY 2017

 

Szkoła Narciarska Fan- Sport jako jedna z nielicznych w regionie posiada licencję SITN-PZN, gwarantującą najwyższy poziom szkolenia narciarskiego. Nasza kadra podlega regularnej weryfikacji, posiada bardzo dobre umiejętności techniczne, bogaty warsztat metodyczny i wieloletnie doświadczenie. Nauczanie narciarstwa przez instruktorów naszej Szkoły jest zgodne z aktualnym programem nauczania PZN oraz najnowszym SITN-usiowym programem szkolenia dla dzieci. Wybierając naszą firmę, powierzacie Państwo swoje dzieci w ręce profesjonalistów z 21- letnim doświadczeniem w organizacji zimowego wypoczynku- z najdłuższym stażem na Podkarpaciu.