VALLE ISARCO+KRONPLATZ (WŁOCHY) 10-18.01.2020 r.

 

Termin ferii województw: podkarpackiego, lubelskiego, łódzkiego, śląskiego, pomorskiego 


TERENY NARCIARSKIE

VALLE ISARCO Valle Isarco (Eisacktal) to rozległy rejon narciarski, ciągnący się wzdłuż rzeki Isarco w Dolomitach i Alpach Zillertalskich. Największym ośrodkiem sportów zimowych jest tu Plose – 2486 m
n.p.m., górujący nad Bressanone (Brixen) ze słynną, najdłuższą w Południowym Tyrolu trasą Tramesch o długości 9 km (z czego 7.7 km to odcinek czarny). Niewiele mniejsze są stacje: widokowy Gitschberg-Meranza i położony po przeciwnej stronie doliny Jochtal-Valles, gdzie znajdziemy doskonałe trasy zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy. Łącznie w dolinie znajduje się 100 km tras narciarskich, obsługiwanych przez nowoczesne koleje i wyciągi.

KRONPLATZ położony 25 km od Rio di Pusteria, jedną z najpopularniejszych gór w Południowym Tyrolu i Alpach jest Plan de Corones, góra Brunico. Ten obszar narciarski ma 105 km tras narciarskich. Atutem jest rewelacyjne ukształtowanie terenu: górujący nad doliną Pusteria kopulasty szczyt (2275 m n.p.m.) oferuje narciarzom i snowboardzistom olbrzymie połacie – w dużej mierze, co ważne, niezalesionych – stoków. Można tam wytyczać szerokie, a więc idealne dla techniki skrętu ciętego, trasy o różnym stopniu trudności. Obok przygotowanych nartostrad jest też szansa jazdy off piste i to w stosunkowo bezpiecznych warunkach. Prócz frajdy z samej jazdy, atrakcją są wspaniałe widoki na Alpy Zillertalskie i Dolomity oraz, oczywiście, cechujące region nasłonecznienie. Ośrodek zwyciężył w konkursie na najlepszą stację w Alpach "Best Ski Resort 2018".

 

ZAKWATEROWANIE

 

HOTEL PANORAMIK*** – położony na wzniesieniu z przepięknym widokiem,
niedaleko centrum średniowiecznej miejscowości Rio di Pusteria (Mühlbach) ok. 6 km od stoków
narciarskich ośrodka Gitschberg – Jochtal i 10 km od miasteczka Brixen (Bressanone). Hotel prowadzony
przez tyrolską rodzinę, posiada komfortowo urządzone pokoje 2,3,4,5-osobowe z łazienkami, suszarką do włosów, telefonem, TV SAT, sejfem, WIFI (odpłatnie). Do dyspozycji gości centrum welness: basenbrodzik dla dzieci, sauna, kabina, łaźnia turecka; solarium i masaże (odpłatnie); winda, narciarnia,restauracja, tradycyjny stube, parking.

 

 

WYŻYWIENIE – śniadania w formie bufetu, obiadokolacje 4-daniowe: bufet sałatkowy, pierwsze i drugie danie, deser, napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

 

  

 PROGRAM IMPREZY:

1 dzień: wyjazd z Łańcuta (parking przy skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Cetnarskiego, obok Urzędu Skarbowego) o 20:00 i Rzeszowa (parking Podpromie) o godz. 21:00, przejazd przez Polskę, Czechy

2 dzień: przejazd przez Austrię i Włochy. Przyjazd do Rio di Pusteria około godziny 14:00, zakwaterowanie w hotelu,  odpoczynek po podróży, obiadokolacja.

3-8 dzień: białe szaleństwo na stokach Plose - Bressanone (2x), Gitschberg/Maranza - Jochtal/Valles (2x), Kronplatz (2x) 

8 dzień: po obiadokolacji wykwaterowanie, wyjazd do Polski około godziny 21:00

9 dzień: przyjazd do Rzeszowa około godziny 15:00

 

CENY:

- DOROŚLI  

2200 zł za osobę (przy zakwaterowaniu w pokoju 2-osobowym)

2100 zł za osobę (przy zakwaterowaniu w pokoju 3,4,5 - osobowym)

400 zł za osobę - szkolenie narciarskie (fakultatywnie) - 5 godzin dziennie przez 6 dni w grupie 6-10 osobowej prowadzone przez instruktorów PZN SITN

 

- DZIECI I MŁODZIEŻ:

2350 zł za osobę ( zakwaterowanie w pokojach 3,4,5 - osobowych, cena zawiera szkolenie narciarskie)

 

CENA OBEJMUJE:

 • 6 noclegów w hotelu

 • wyżywienie, 2 x dziennie - KUCHNIA WŁOSKA - śniadania w formie bufetu, obiadokolacje 4-daniowe: bufet sałatkowy, pierwsze i drugie danie, deser, napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

 • transport LUX autokarem, transfery na stoki

 • opiekę rezydenta, pilota podczas przejazdu, kadry instruktorko-pedagogicznej (dotyczy obozu)

 •  5 godzin dziennie szkolenia narciarskiego/ snowboardowego w grupach 6-10 osobowych prowadzonego przez profesjonalnych instruktorów PZN SITN/ PZS SITS (dotyczy dzieci i młodzieży)

 •  ubezpieczenie KL do 20 000 Euro, NNW do 7000 zł i bagażu do 800 zł, SKI OC do 20 000 Euro
 • przewóz bagażu:1 para nart lub snowboardu (w pokrowcu), torba na buty, 1 szt. bagażu głównego
  (max. 20 kg)

 • depozyt narciarski + ogrzewane suszarki na buty narciarskie

 •  podatek VAT
   


CENA NIE ZAWIERA:

 • kaucji zwrotnej za skipass: 5 Euro

 • napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne

 • opłaty klimatycznej w hotelu dla os pow. 14 r.ż. 1,9€/dzień

 • karnetów narciarskich (płatne obowiązkowo w autokarze)    

 

Istnieje możliwość dojazdu na miejsce imprezy turystycznej we własnym zakresie, w takim wypadku cena ulegnie obniżeniu o 200zł za osobę.

 

  


CENY KARNETÓW 

 

Cena w Euro

V. Isarco-Superski 4+2

Dorośli

253 E

Junior

178 E

Senior

228 E

Bambino

skipass bezpłatny w towarzystwie osoby dorosłej (ur po 30.11.2011)

Junior: ur po 30/11/2003, Senior: ur. przed 30.11.1954


 

 

 

 

 

 

 

 

 

UWAGA:

- Należy zabrać ze sobą KASK NARCIARSKI/SNOWBOARDOWY

- Zalecamy posiadanie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego EKUZ

(WYDAWANEJ BEZPŁATNIE W ODDZIAŁACH WOJEWÓDZKICH NFZ)

 

 

INFORMACJE I ZAPISY:

Andrzej Jaworski tel. 604 935 409
e-mail: biuro.fansport@gmail.com
nr konta: Bank Millennium S.A.  nr 35 1160 2202 0000 0000 6075 7579

 

ZDJĘCIA Z OBOZU - WŁOCHY 2019

ZDJĘCIA Z OBOZU - WŁOCHY 2018

 

Szkoła Narciarska Fan- Sport jako jedna z nielicznych w regionie posiada licencję SITN-PZN, gwarantującą najwyższy poziom szkolenia narciarskiego. Nasza kadra podlega regularnej weryfikacji, posiada bardzo dobre umiejętności techniczne, bogaty warsztat metodyczny i wieloletnie doświadczenie. Nauczanie narciarstwa przez instruktorów naszej Szkoły jest zgodne z aktualnym programem nauczania PZN oraz najnowszym SITN-usiowym programem szkolenia dla dzieci. Wybierając naszą firmę, powierzacie Państwo swoje dzieci w ręce profesjonalistów z 21- letnim doświadczeniem w organizacji zimowego wypoczynku- z najdłuższym stażem na Podkarpaciu.